ABDOP – zájezdová autobusová doprava Rudná u Prahy

Zjistěte s námi, jak vypadá bezpečná komfortní přeprava osob za přijatelnou cenu

Hlavními činnostmi naší společnosti jsou autobusová doprava a přeprava osob. Zajišťujeme nepravidelnou přepravu v rámci České republiky i v zahraničí. Disponujeme pěti vozy s různými kapacitami cestujících. Naše autobusy splňují emisní normu Euro 5, vyhovující i na místech s náročnými požadavky.

tel:
+420 732 107 067
e-mail:
abdop@centrum.cz
ICQ:
200 028 530
skype:
romanklegr
web:
www.abdop.cz
  • Masarykova 1474/44
  • Rudná u Prahy
  • 252 19
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Autobusová přeprava osob

Naší hlavní činností je přeprava osob. V oboru působíme již od roku 1995 a zaměřujeme se na vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu. Specializujeme se na nepravidelnou dopravu, nespravujeme tedy žádné pravidelné linky.

Našich služeb využívají především cestovní kanceláře, které zprostředkovávají zájezdy, divadla, školy a mateřské školky a další zařízení. Spolupracujeme s mnoha významnými klienty, mezi něž patří například O2 Telefonica, společnost ČEZ, Ministerstvo zemědělství nebo Vláda České republiky.

Komfortní autobusy vybavené Wi-Fi

Přeprava osob probíhá v komfortních autobusech vybavených vším potřebným zařízením. Vedle nezbytné klimatizace jsou v autobusech WC, DVD přehrávač, televize + dva monitory a připojení k síti Wi-Fi.

V našem vozovém parku najdete dva autobusy s kapacitou 60 osob, dva autobusy s kapacitou 54 osob a jeden s kapacitou 30 osob. Nabízíme vám dopravu autobusem s vlekem na lyže či zavazadla, dopravu autobusem se závěsnou skříní nebo dopravu s autobusem s neomezenou nosností zavazadel cestujících. Autobusy si můžete prohlédnout on-line prostřednictvím virtuální prohlídky.

Autobusová doprava našimi vozy je možná i do míst, kde jsou náročné požadavky na emisní normy. Naše autobusy splňují emisní normu Euro 5, vyhovující i na místech s náročnými požadavky.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.